RL622-3R3K-RC FIXED IND 3.3UH 5.5A 25 MOHM TH
Mfr Part #:
RL622-3R3K-RC
Available from 1 distributors
Mfr Name: Bourns
Bourns
Description:
FIXED IND 3.3UH 5.5A 25 MOHM TH
Total Stock: 800 pcs
RL622-3R3K-RC Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
800 pcs
800 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
RL622-3R3K-RC Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Tolerance
Type
RL622-3R3K-RC Description
Short technical summary and product information.