RH100-12.000-10-2020-TR CRYSTAL 12.0000MHZ 10PF SMD
Mfr Part #:
RH100-12.000-10-2020-TR
Mfr Name: Raltron Electronics
Raltron Electronics
Description:
CRYSTAL 12.0000MHZ 10PF SMD
Stock on Request
RH100-12.000-10-2020-TR Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
ESR (Equivalent Series Resistance)
Frequency
Frequency Stability
Frequency Tolerance
Height
Load Capacitance
Mounting Type
Operating Mode
Operating Temperature
Size
Type
RH100-12.000-10-2020-TR Description
Short technical summary and product information.
CRYSTAL 12.0000MHZ 10PF SMD
RH100-12.000-10-2020-TR Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
RH100-12.000-10-2020-TR Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
SXT32410DD27-12.000M
SXT32410DD27-12.000M
Suntsu Electronics, Inc.
CRYSTAL 12.000MHZ 10 PF SMD