RFP15N05L119 15A, 50V, 0.14OHM, N-CHANNEL, MO
Mfr Part #:
RFP15N05L119
Mfr Name: Harris Semiconductor
Harris Semiconductor
Description:
15A, 50V, 0.14OHM, N-CHANNEL, MO
Stock on Request
RFP15N05L119 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
RFP15N05L119 Description
Short technical summary and product information.