RFP14N05P2 14A, 50V, 0.1OHM, N-CHANNEL, MOS
Mfr Part #:
RFP14N05P2
Mfr Name: Harris Semiconductor
Harris Semiconductor
Description:
14A, 50V, 0.1OHM, N-CHANNEL, MOS
Stock on Request
RFP14N05P2 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
RFP14N05P2 Description
Short technical summary and product information.