RFP10N15101 10A, 150V, 0.3OHM, N-CHANNEL, MO
Mfr Part #:
RFP10N15101
Mfr Name: Harris Semiconductor
Harris Semiconductor
Description:
10A, 150V, 0.3OHM, N-CHANNEL, MO
Stock on Request
RFP10N15101 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
RFP10N15101 Description
Short technical summary and product information.