RFD20N03SM9AR4761 20A, 30V, 0.025 OHM, N-CHANNEL
Mfr Part #:
RFD20N03SM9AR4761
Mfr Name: Harris Semiconductor
Harris Semiconductor
Description:
20A, 30V, 0.025 OHM, N-CHANNEL
Stock on Request
RFD20N03SM9AR4761 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
RFD20N03SM9AR4761 Description
Short technical summary and product information.
20A, 30V, 0.025 OHM, N-CHANNEL