RD07C16RTT SWITCH ROTARY DIP 16POS 0.1A 50V
Mfr Part #:
RD07C16RTT
Description:
SWITCH ROTARY DIP 16POS 0.1A 50V
Stock on Request
RD07C16RTT Specifications Quick View
Washable
RD07C16RTT Description
Short technical summary and product information.