RD07C16CTT SWITCH ROTARY DIP 16POS 0.1A 50V
Mfr Part #:
RD07C16CTT
Description:
SWITCH ROTARY DIP 16POS 0.1A 50V
Stock on Request
RD07C16CTT Specifications Quick View
Washable
RD07C16CTT Description
Short technical summary and product information.