RD07C10CTT SWITCH ROTARY DIP 10POS 0.1A 50V
Mfr Part #:
RD07C10CTT
Description:
SWITCH ROTARY DIP 10POS 0.1A 50V
Stock on Request
RD07C10CTT Specifications Quick View
Washable
RD07C10CTT Description
Short technical summary and product information.