RCR875DNP-220L FIXED IND 22UH 1.6A 80 MOHM TH
Mfr Part #:
RCR875DNP-220L
Available from 1 distributors
Mfr Name: SUMIDA CORP
SUMIDA CORP
Description:
FIXED IND 22UH 1.6A 80 MOHM TH
Total Stock: 244 pcs
RCR875DNP-220L Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
244 pcs
244 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
RCR875DNP-220L Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
RCR875DNP-220L Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 22UH 1.6A 80 MOHM TH