RCH110NP-181K FIXED IND 180UH 1.3A 310 MOHM TH
Mfr Part #:
RCH110NP-181K
Available from 1 distributors
Mfr Name: SUMIDA CORP
SUMIDA CORP
Description:
FIXED IND 180UH 1.3A 310 MOHM TH
Total Stock: 1,000 pcs
RCH110NP-181K Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
1,000 pcs
1000 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
RCH110NP-181K Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
RCH110NP-181K Description
Short technical summary and product information.