RAC02-3.3SGA AC/DC CONVERTER 3.3V 2W
Mfr Part #:
RAC02-3.3SGA
Description:
AC/DC CONVERTER 3.3V 2W
Stock on Request
RAC02-3.3SGA Specifications Quick View
Voltage
RAC02-3.3SGA Description
Short technical summary and product information.
AC/DC CONVERTER 3.3V 2W
RAC02-3.3SGA Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
RAC02-3.3SGA Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
RAC02-15SGA
RAC02-15SGA
Recom Power
AC/DC CONVERTER 15V 2W
View Part
AC/DC CONVERTER 24V 2W