RAC02-24SGA AC/DC CONVERTER 24V 2W
Mfr Part #:
RAC02-24SGA
Description:
AC/DC CONVERTER 24V 2W
Stock on Request
RAC02-24SGA Specifications Quick View
Voltage
RAC02-24SGA Description
Short technical summary and product information.
AC/DC CONVERTER 24V 2W
RAC02-24SGA Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
RAC02-24SGA Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
RAC02-3.3SGA
RAC02-3.3SGA
Recom Power
AC/DC CONVERTER 3.3V 2W
View Part
AC/DC CONVERTER 15V 2W