R2016-25.000-12-F-3030-EXT-TR CRYSTAL 25.0000MHZ 12PF SMD
Mfr Part #:
R2016-25.000-12-F-3030-EXT-TR
Mfr Name: Raltron Electronics
Raltron Electronics
Description:
CRYSTAL 25.0000MHZ 12PF SMD
Stock on Request
R2016-25.000-12-F-3030-EXT-TR Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
ESR (Equivalent Series Resistance)
Frequency
Frequency Stability
Frequency Tolerance
Height
Load Capacitance
Mounting Type
Operating Mode
Operating Temperature
Size
Type
R2016-25.000-12-F-3030-EXT-TR Description
Short technical summary and product information.
CRYSTAL 25.0000MHZ 12PF SMD
R2016-25.000-12-F-3030-EXT-TR Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
R2016-25.000-12-F-3030-EXT-TR Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
SXT21412BB48-25.000M
SXT21412BB48-25.000M
Suntsu Electronics, Inc.
CRYSTAL 25.000MHZ 12PF SMD