QT532S-24.000MEEQ-T 5.0X3.2 10PPM @25C 10PPM (-20 TO
Mfr Part #:
QT532S-24.000MEEQ-T
Mfr Name: QST
QST
Description:
5.0X3.2 10PPM @25C 10PPM (-20 TO
Stock on Request
QT532S-24.000MEEQ-T Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
ESR (Equivalent Series Resistance)
Frequency
Frequency Stability
Frequency Tolerance
Height
Load Capacitance
Mounting Type
Operating Mode
Operating Temperature
Size
Type
QT532S-24.000MEEQ-T Description
Short technical summary and product information.
QT532S-24.000MEEQ-T Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
QT532S-24.000MEEQ-T Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
7B-24.000MEEQ-T
7B-24.000MEEQ-T
FTS
5.0x3.0 XTAL 10ppm 10ppm 10pF
View Part
TXC Corporation
CRYSTAL 24.0000MHZ 10PF SMD