QT49S-30.000MAAJ-T HC49  30PPM @25C 30PPM (-20 TO 7
Mfr Part #:
QT49S-30.000MAAJ-T
Mfr Name: QST
QST
Description:
HC49 30PPM @25C 30PPM (-20 TO 7
Stock on Request
QT49S-30.000MAAJ-T Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
ESR (Equivalent Series Resistance)
Frequency
Frequency Stability
Frequency Tolerance
Load Capacitance
Mounting Type
Operating Mode
Operating Temperature
Size
Type
QT49S-30.000MAAJ-T Description
Short technical summary and product information.
QT49S-30.000MAAJ-T Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
QT49S-30.000MAAJ-T Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
9C-30.000MAAJ-T
9C-30.000MAAJ-T
TXC Corporation
CRYSTAL 30.0000MHZ 18PF SMD
View Part
FTS
HC49 XTAL 30ppm 30ppm 18pF