QT49-12.000MAAJ-B HC49 XTAL 30ppm 30ppm 18pF
Mfr Part #:
QT49-12.000MAAJ-B
Mfr Name: QST
QST
Description:
HC49 XTAL 30ppm 30ppm 18pF
Stock on Request
QT49-12.000MAAJ-B Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
ESR (Equivalent Series Resistance)
Frequency
Frequency Stability
Frequency Tolerance
Height
Load Capacitance
Mounting Type
Operating Mode
Operating Temperature
Size
Type
QT49-12.000MAAJ-B Description
Short technical summary and product information.
HC49 XTAL 30ppm 30ppm 18pF
QT49-12.000MAAJ-B Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
QT49-12.000MAAJ-B Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
9B-12.000MAAJ-B
9B-12.000MAAJ-B
TXC Corporation
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF TH