QT325S-27.000MEEQ-T 3.2X2.5 10PPM @25C 10PPM (-20 TO
Mfr Part #:
QT325S-27.000MEEQ-T
Mfr Name: QST
QST
Description:
3.2X2.5 10PPM @25C 10PPM (-20 TO
Stock on Request
QT325S-27.000MEEQ-T Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
ESR (Equivalent Series Resistance)
Frequency
Frequency Stability
Frequency Tolerance
Height
Load Capacitance
Mounting Type
Operating Mode
Operating Temperature
Size
Type
QT325S-27.000MEEQ-T Description
Short technical summary and product information.
QT325S-27.000MEEQ-T Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
QT325S-27.000MEEQ-T Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
RH100-27.000-10-F-1010-TR-NS2
RH100-27.000-10-F-1010-TR-NS2
Raltron Electronics
CRYSTAL 27.0MHZ 10PF SMD
View Part
ABM8-27.000MHZ-10-B1U-T
ABM8-27.000MHZ-10-B1U-T
Abracon LLC
CRYSTAL 27.0000MHZ 10PF SMD