QT325S-26.000MEIV-T 3.2X2.5 10PPM @25C 20PPM (-40 TO
Mfr Part #:
QT325S-26.000MEIV-T
Mfr Name: QST
QST
Description:
3.2X2.5 10PPM @25C 20PPM (-40 TO
Stock on Request
QT325S-26.000MEIV-T Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
ESR (Equivalent Series Resistance)
Frequency
Frequency Stability
Frequency Tolerance
Height
Load Capacitance
Mounting Type
Operating Mode
Operating Temperature
Size
Type
QT325S-26.000MEIV-T Description
Short technical summary and product information.
QT325S-26.000MEIV-T Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
QT325S-26.000MEIV-T Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
SXT3248FD48-26.000M
SXT3248FD48-26.000M
Suntsu Electronics, Inc.
CRYSTAL 26.000MHZ 8 PF SMD
View Part
7M-26.000MEIV-T
7M-26.000MEIV-T
TXC Corporation
3.2X2.5 SEAM SEAL MHZ QUARTZ XTA
View Part
FTS
3.2x2.5 XTAL 10ppm 20ppm 8pF