QT325S-24.000MDIE-T 3.2X2.5 20PPM @25C 20PPM (-40 TO
Mfr Part #:
QT325S-24.000MDIE-T
Mfr Name: QST
QST
Description:
3.2X2.5 20PPM @25C 20PPM (-40 TO
Stock on Request
QT325S-24.000MDIE-T Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
ESR (Equivalent Series Resistance)
Frequency
Frequency Stability
Frequency Tolerance
Height
Load Capacitance
Mounting Type
Operating Mode
Operating Temperature
Size
Type
QT325S-24.000MDIE-T Description
Short technical summary and product information.
QT325S-24.000MDIE-T Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
QT325S-24.000MDIE-T Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
SXT32412DD48-24.000M
SXT32412DD48-24.000M
Suntsu Electronics, Inc.
CRYSTAL 24.000MHZ 12PF SMD
View Part
Geyer Electronic
CRYSTAL 24.0MHZ 12PF SMD