QT325S-24.000MDHJ-T 3.2X2.5 20PPM @25C 30PPM (-40 TO
Mfr Part #:
QT325S-24.000MDHJ-T
Mfr Name: QST
QST
Description:
3.2X2.5 20PPM @25C 30PPM (-40 TO
Stock on Request
QT325S-24.000MDHJ-T Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
ESR (Equivalent Series Resistance)
Frequency
Frequency Stability
Frequency Tolerance
Height
Load Capacitance
Mounting Type
Operating Mode
Operating Temperature
Size
Type
QT325S-24.000MDHJ-T Description
Short technical summary and product information.
QT325S-24.000MDHJ-T Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
QT325S-24.000MDHJ-T Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
SXT32418DB48-24.000M
SXT32418DB48-24.000M
Suntsu Electronics, Inc.
CRYSTAL 24.000MHZ 18 PF SMD
View Part
Würth Elektronik
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
View Part
ABM8-24.000MHZ-D2Y-T
ABM8-24.000MHZ-D2Y-T
Abracon LLC
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD