QT325G-48.000MAHV-T 3.2X2.5 30PPM @25C 30PPM (-40 TO
Mfr Part #:
QT325G-48.000MAHV-T
Mfr Name: QST
QST
Description:
3.2X2.5 30PPM @25C 30PPM (-40 TO
Stock on Request
QT325G-48.000MAHV-T Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
ESR (Equivalent Series Resistance)
Frequency
Frequency Stability
Frequency Tolerance
Height
Load Capacitance
Mounting Type
Operating Mode
Operating Temperature
Size
Type
QT325G-48.000MAHV-T Description
Short technical summary and product information.
QT325G-48.000MAHV-T Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
QT325G-48.000MAHV-T Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
7V-48.000MAHV-T
7V-48.000MAHV-T
FTS
3.2x2.5 XTAL 30ppm 30ppm 8pF
View Part
TXC Corporation
CRYSTAL 48.0000MHZ 8PF SMD