QT325G-20.000MEIE-T 3.2x2.5 XTAL  10ppm 20ppm 12pF
Mfr Part #:
QT325G-20.000MEIE-T
Mfr Name: QST
QST
Description:
3.2x2.5 XTAL 10ppm 20ppm 12pF
Stock on Request
QT325G-20.000MEIE-T Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
ESR (Equivalent Series Resistance)
Frequency
Frequency Stability
Frequency Tolerance
Height
Load Capacitance
Mounting Type
Operating Mode
Operating Temperature
Size
Type
QT325G-20.000MEIE-T Description
Short technical summary and product information.
3.2x2.5 XTAL 10ppm 20ppm 12pF
QT325G-20.000MEIE-T Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
QT325G-20.000MEIE-T Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
7V-20.000MEIE-T
7V-20.000MEIE-T
TXC Corporation
3.2X2.5 GLASS SEAL MHZ QUARTZ XT
View Part
FTS
3.2x2.5 XTAL 10ppm 20ppm 12pF