QT325G-14.7456MAGJ-T 3.2X2.5 30PPM @25C 50PPM (-40 TO
Mfr Part #:
QT325G-14.7456MAGJ-T
Mfr Name: QST
QST
Description:
3.2X2.5 30PPM @25C 50PPM (-40 TO
Stock on Request
QT325G-14.7456MAGJ-T Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
ESR (Equivalent Series Resistance)
Frequency
Frequency Stability
Height
Mounting Type
Operating Mode
Operating Temperature
Size
Type
QT325G-14.7456MAGJ-T Description
Short technical summary and product information.
QT325G-14.7456MAGJ-T Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
QT325G-14.7456MAGJ-T Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
QT325G-14.7456MAAQ-T
QT325G-14.7456MAAQ-T
QST
3.2X2.5 30PPM @25C 30PPM (-20 TO
View Part
7V-14.7456MEEQ-T
7V-14.7456MEEQ-T
TXC Corporation
CRYSTAL 14.7456MHZ 10PF SMD
View Part
QT325G-14.7456MAAV-T
QT325G-14.7456MAAV-T
7V-14.7456MAHJ-T
7V-14.7456MAHJ-T
TXC Corporation
CRYSTAL 14.7456MHZ 18PF SMD