PTKM25-121H FIXED IND 25UH 6.34A 17 MOHM TH
Mfr Part #:
PTKM25-121H
Mfr Name: API Delevan Inc.
API Delevan Inc.
Description:
FIXED IND 25UH 6.34A 17 MOHM TH
Stock on Request
PTKM25-121H Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Shielding
Size
Tolerance
Type
PTKM25-121H Description
Short technical summary and product information.