PT750R-2050 FIXED IND 750UH 6.4A 150 MOHM TH
Mfr Part #:
PT750R-2050
Mfr Name: API Delevan Inc.
API Delevan Inc.
Description:
FIXED IND 750UH 6.4A 150 MOHM TH
Stock on Request
PT750R-2050 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Inductance
Mounting Type
Shielding
Size
Tolerance
Type
PT750R-2050 Description
Short technical summary and product information.