POE-48I12S-AFI POE SYSTEM 12VDC 1A AFI
Mfr Part #:
POE-48I12S-AFI
Mfr Name: LAIRD TECHNOLOGIES
LAIRD TECHNOLOGIES
Description:
POE SYSTEM 12VDC 1A AFI
Stock on Request
POE-48I12S-AFI Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Voltage
POE-48I12S-AFI Description
Short technical summary and product information.
POE SYSTEM 12VDC 1A AFI
POE-48I12S-AFI Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
POE-48I12S-AFI Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
3238
Adafruit Industries LLC
802.3AF POE OUTPUT DATA & POWER
View Part
ACC-POE
ACC-POE
Archimedes Controls
PWR SUPPLY POE ADPTR 802.3 AF A/
View Part
POE-12S-AFI
POE-12S-AFI
LAIRD TECHNOLOGIES
POE SPLITTER 8W 12V DESKTOP
POE21-120H
POE21-120H
Phihong USA
POE SPLITTER 12W 12V DESKTOP