PM5432.472NLT FIXED IND 4.7UH 10.5A 14.4 MOHM
Mfr Part #:
PM5432.472NLT
Mfr Name: Pulse Electronics
Pulse Electronics
Description:
FIXED IND 4.7UH 10.5A 14.4 MOHM
Stock on Request
PM5432.472NLT Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Ratings
Shielding
Size
Tolerance
PM5432.472NLT Description
Short technical summary and product information.