PM5022-331M FIXED IND 330UH 1A 560 MOHM SMD
Mfr Part #:
PM5022-331M
Mfr Name: Bourns
Bourns
Description:
FIXED IND 330UH 1A 560 MOHM SMD
Stock on Request
PM5022-331M Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
PM5022-331M Description
Short technical summary and product information.