PM3340-150M-RC FIXED IND 15UH 3A 42 MOHM SMD
Mfr Part #:
PM3340-150M-RC
Available from 1 distributors
Mfr Name: Bourns
Bourns
Description:
FIXED IND 15UH 3A 42 MOHM SMD
Total Stock: 180 pcs
PM3340-150M-RC Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
180 pcs
180 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
PM3340-150M-RC Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
PM3340-150M-RC Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 15UH 3A 42 MOHM SMD
PM3340-150M-RC Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
PM3340-150M-RC Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
PM3340-150M
PM3340-150M
Bourns
FIXED IND 15UH 3A 42 MOHM SMD