PM3316-220M-RC FIXED IND 22UH 2A 100 MOHM SMD
Mfr Part #:
PM3316-220M-RC
Available from 1 distributors
Mfr Name: Bourns
Bourns
Description:
FIXED IND 22UH 2A 100 MOHM SMD
Total Stock: 396 pcs
PM3316-220M-RC Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
396 pcs
396 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
PM3316-220M-RC Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Tolerance
Type
PM3316-220M-RC Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 22UH 2A 100 MOHM SMD