PM2110-8R2M FIXED IND 8.2UH 12.6A 6 MOHM SMD
Mfr Part #:
PM2110-8R2M
Description:
FIXED IND 8.2UH 12.6A 6 MOHM SMD
Stock on Request
PM2110-8R2M Specifications Quick View
Type
PM2110-8R2M Description
Short technical summary and product information.