PM2110-6R8M FIXED IND 6.8UH 13.1A 5 MOHM SMD
Mfr Part #:
PM2110-6R8M
Description:
FIXED IND 6.8UH 13.1A 5 MOHM SMD
Stock on Request
PM2110-6R8M Specifications Quick View
Type
PM2110-6R8M Description
Short technical summary and product information.