PM2110-5R6M FIXED IND 5.6UH 13.7A 5 MOHM SMD
Mfr Part #:
PM2110-5R6M
Description:
FIXED IND 5.6UH 13.7A 5 MOHM SMD
Stock on Request
PM2110-5R6M Specifications Quick View
Type
PM2110-5R6M Description
Short technical summary and product information.