PM2110-4R7M FIXED IND 4.7UH 14.4A 4 MOHM SMD
Mfr Part #:
PM2110-4R7M
Description:
FIXED IND 4.7UH 14.4A 4 MOHM SMD
Stock on Request
PM2110-4R7M Specifications Quick View
Type
PM2110-4R7M Description
Short technical summary and product information.