PM2110-3R9M FIXED IND 3.9UH 15.1A 4 MOHM SMD
Mfr Part #:
PM2110-3R9M
Description:
FIXED IND 3.9UH 15.1A 4 MOHM SMD
Stock on Request
PM2110-3R9M Specifications Quick View
Type
PM2110-3R9M Description
Short technical summary and product information.