PM2110-2R2M FIXED IND 2.2UH 17.2A 3 MOHM SMD
Mfr Part #:
PM2110-2R2M
Description:
FIXED IND 2.2UH 17.2A 3 MOHM SMD
Stock on Request
PM2110-2R2M Specifications Quick View
Type
PM2110-2R2M Description
Short technical summary and product information.