PM2110-1R8M FIXED IND 1.8UH 18.5A 3 MOHM SMD
Mfr Part #:
PM2110-1R8M
Description:
FIXED IND 1.8UH 18.5A 3 MOHM SMD
Stock on Request
PM2110-1R8M Specifications Quick View
Type
PM2110-1R8M Description
Short technical summary and product information.