PM2110-1R5M FIXED IND 1.5UH 20.3A 2 MOHM SMD
Mfr Part #:
PM2110-1R5M
Description:
FIXED IND 1.5UH 20.3A 2 MOHM SMD
Stock on Request
PM2110-1R5M Specifications Quick View
Type
PM2110-1R5M Description
Short technical summary and product information.