PM2110-1R0M FIXED IND 1UH 22.7A 2 MOHM SMD
Mfr Part #:
PM2110-1R0M
Description:
FIXED IND 1UH 22.7A 2 MOHM SMD
Stock on Request
PM2110-1R0M Specifications Quick View
Type
PM2110-1R0M Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 1UH 22.7A 2 MOHM SMD