PM2110-180K FIXED IND 18UH 10.2A 9 MOHM SMD
Mfr Part #:
PM2110-180K
Description:
FIXED IND 18UH 10.2A 9 MOHM SMD
Stock on Request
PM2110-180K Specifications Quick View
Type
PM2110-180K Description
Short technical summary and product information.