PM2110-150K FIXED IND 15UH 10.7A 8 MOHM SMD
Mfr Part #:
PM2110-150K
Mfr Name: Bourns
Bourns
Description:
FIXED IND 15UH 10.7A 8 MOHM SMD
Stock on Request
PM2110-150K Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
PM2110-150K Description
Short technical summary and product information.