PM2110-120K FIXED IND 12UH 11.3A 7 MOHM SMD
Mfr Part #:
PM2110-120K
Description:
FIXED IND 12UH 11.3A 7 MOHM SMD
Stock on Request
PM2110-120K Specifications Quick View
Type
PM2110-120K Description
Short technical summary and product information.