PM2110-100K FIXED IND 10UH 11.7A 7 MOHM SMD
Mfr Part #:
PM2110-100K
Mfr Name: Bourns
Bourns
Description:
FIXED IND 10UH 11.7A 7 MOHM SMD
Stock on Request
PM2110-100K Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
PM2110-100K Description
Short technical summary and product information.