PM127SH-100M-RC FIXED IND 10UH 6A 19.5 MOHM SMD
Mfr Part #:
PM127SH-100M-RC
Available from 1 distributors
Mfr Name: Bourns
Bourns
Description:
FIXED IND 10UH 6A 19.5 MOHM SMD
Total Stock: 266 pcs
PM127SH-100M-RC Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
266 pcs
266 pcs On Request 1 On Request On Request 1970-01-01 00:26:58 On Request On Request
PM127SH-100M-RC Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Tolerance
Type
PM127SH-100M-RC Description
Short technical summary and product information.
PM127SH-100M-RC Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
PM127SH-100M-RC Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
SRR1280-100M
SRR1280-100M
Bourns