PHB50W-1200-42-S PWR SUPPLY CC 1.2MA 50W 42VDC
Mfr Part #:
PHB50W-1200-42-S
Available from 1 distributors
Mfr Name: ERP Power, LLC
ERP Power, LLC
Description:
PWR SUPPLY CC 1.2MA 50W 42VDC
Total Stock: 120 pcs
PHB50W-1200-42-S Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
120 pcs
120 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
PHB50W-1200-42-S Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Approval Agency
Current
Dimming
Efficiency
Features
Number of Outputs
Operating Temperature
Power (Watts)
Ratings
Size
Termination Style
Topology
Type
Voltage
PHB50W-1200-42-S Description
Short technical summary and product information.
PWR SUPPLY CC 1.2MA 50W 42VDC