PHB30W-0500-42-S PWR SUPPLY CC 500MA 30W 42VDC
Mfr Part #:
PHB30W-0500-42-S
Mfr Name: ERP Power, LLC
ERP Power, LLC
Description:
PWR SUPPLY CC 500MA 30W 42VDC
Stock on Request
PHB30W-0500-42-S Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Approval Agency
Current
Dimming
Efficiency
Features
Number of Outputs
Operating Temperature
Power (Watts)
Ratings
Size
Termination Style
Topology
Type
Voltage
PHB30W-0500-42-S Description
Short technical summary and product information.
PWR SUPPLY CC 500MA 30W 42VDC