PG0926.182NLT FIXED IND 1.8UH 22A 2.2 MOHM SMD
Mfr Part #:
PG0926.182NLT
Available from 1 distributors
Mfr Name: Pulse Electronics
Pulse Electronics
Description:
FIXED IND 1.8UH 22A 2.2 MOHM SMD
Total Stock: 900 pcs
PG0926.182NLT Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
900 pcs
900 pcs On Request 1 On Request On Request 1970-01-01 00:22:25 On Request On Request
PG0926.182NLT Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
PG0926.182NLT Description
Short technical summary and product information.