PG0016.332NL FIXED IND 3.3UH 2.6A 30 MOHM SMD
Mfr Part #:
PG0016.332NL
Mfr Name: Pulse Electronics
Pulse Electronics
Description:
FIXED IND 3.3UH 2.6A 30 MOHM SMD
Stock on Request
PG0016.332NL Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
PG0016.332NL Description
Short technical summary and product information.