PF0581.223NL FIXED IND 22UH 1.7A 84 MOHM SMD
Mfr Part #:
PF0581.223NL
Mfr Name: Pulse Electronics
Pulse Electronics
Description:
FIXED IND 22UH 1.7A 84 MOHM SMD
Stock on Request
PF0581.223NL Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
PF0581.223NL Description
Short technical summary and product information.